MLB DFS: DraftKings המובילים, FanDuel Daily Fantasy Baseball בחירות, הרכבים, אסטרטגיה, עצות ל-19 בספטמבר 2023

MLB DFS: DraftKings המובילים, FanDuel Daily Fantasy Baseball בחירות, הרכבים, אסטרטגיה, עצות ל-19 בספטמבר 2023

לואיס אראז פלירטט עם הפיכתו לשחקן הראשון מאז טד וויליאמס ב-1941 שהגיע ל-.400 בעונת MLB. למרות שזה נראה לא סביר עכשיו כשממוצע החבטות שלו ירד ל-.349 באוגוסט עם ממוצע חבטות של 0.236 בספטמבר, שחקן השדה בן ה-26 נמצא כעת בעיצומה של אחת הקטעים הטובים ביותר שלו העונה. אראז פרסם חמש הופעות מרובות מכות בששת המשחקים האחרונים שלו, קלע 0.481 עם חמש RBI ושש ריצות במהלך הטווח הזה, מתגמל את אלה שכללו אותו בהרכבי MLB DFS.

האם שחקני בייסבול פנטזיה יומיומיים צריכים לנצל את רצף הניצחונות הזה ולהשתמש באיש הבסיס השני בבחירות ה-MLB DFS של יום שלישי באתרים כמו FanDuel ו-DraftKings? לאראז יש רק 10 הום ראנים העונה, אבל הוא קלע שלושה מהם בארבעת המשחקים האחרונים שלו, מה שהופך אותו לאופציה מעניינת להרכב ה-MLB DFS. לפני שאתה שולח את הבחירות שלך ל-MLB DFS ליום שלישי, הקפד לבדוק עצות, אסטרטגיות ותחזיות של MLB DFS של מומחה הפנטזיה היומי של SportsLine, מייק מקלור.

McClure הוא מקצוען פנטזיה יומי שזכה ביותר מ-2 מיליון דולר בקריירה שלו. וכשזה מגיע לבייסבול פנטזיה יומיומי, מקלור במיטבו. שמו כשחקן MLB DFS מוביל בספר “Fantasy Football (and Baseball) for Smart People: How to Turn Your Hobby into a Fortune”, מקלור משתמש במודל ההקרנה הקנייני שלו כדי לדמות כל משחק 10,000 פעמים, תוך התחשבות בגורמים כמו התאמה. והתוצאות הנוכחיות יילקחו בחשבון. זה מאפשר לו למצוא את הערכים הטובים ביותר בכל עמוד.

ביום שני, מקלור הדגיש את שחקן החוץ של פילי, קייל שוורבר, כאחת מבחירות ה-DFS המובילות שלו בשני הצדדים. התוצאה: שוורבר הגיע ל-1 מ-4 עם ריצה ביתית של שתיים וקלע 18 נקודות ב-DraftKings ו-25.2 נקודות ב-FanDuel. כל מי שכלל אותו בהרכב שלהם היה בדרך ליום רווחי.

כעת, כשעונת ה-MLB 2023 בעיצומה, מקלור הבטיח את בחירות הפנטזיה היומיות המובילות שלו ל-MLB ליום שלישי, 19 בספטמבר. עבור אל SportsLine עכשיו כדי לראות אותם.

בחירות ה-MLB DFS המובילות של McClure ליום שלישי

אחת מהבחירות המובילות ב-MLB DFS ליום שלישי היא שחקן הבסיס השלישי של White Sox, יואן מונקדה (3,500 דולר ב-DraftKings ו-2,900 דולר ב-FanDuel). הוא הגיע ל-2 מ-5 עם שני דאבלים וריצה שניצחה ביום שני, ושיפר את ממוצע החבטות שלו ל-.354 ואת ה-OPS שלו ל-.961 ב-18 משחקים מאז ה-27 באוגוסט. הוא כבש לפחות שער אחד בשישה מתוך שבעת המשחקים האחרונים שלו והוא יעד מרכזי לעלות על המחיר שלו ביום שלישי.

ג’קסון ראטלדג’ יתחיל את הקריירה השנייה שלו בוושינגטון ביום שלישי מול הווייט סוקס. לשחקן בן ה-24 הייתה הופעת בכורה קשה ב-MLB, שאפשרה שבע ריצות ב-10 חבטות מעל 3.2 אינינגים ב-13 בספטמבר. הבחירה מספר 17 בדראפט 2019 MLB חייב להתגבר על מאבקי ההתחלה שלו, מה שקל יותר לומר ולעשות עבור פיצ’רים צעירים. מונקדה, שחוט בורר, יכול לקבל המון הזדמנויות להפיק עם רצים בבסיס מול המגיש הימני במחיר שמאפשר לשחקני בייסבול פנטזיה יומיומיים לקבל הרבה כסף לבזבז במקומות אחרים.

אסטרטגיית ה-MLB DFS האופטימלית של McClure כוללת סטיבן קוואן את שחקן החוץ של גארדיאנס (3,600 דולר ב-DraftKings ו-3,000 דולר ב-FanDuel). קוואן הוא שחקן נוסף שיכול לחרוג ממחיר ה-DFS שלו ביום שלישי. החובט השמאלי חובט ב-.275 עם 0.727 OPS נגד פיצ’רים ימניים, מכיוון שהרויאלס צפויים לזרוק את RHP סטיבן קרוז בתור הפותח ביום שלישי. סביר להניח שהרויאלס יפנו ל-RHP Alec Marsh לסיבובים ארוכים יותר לאחר מכן, ולמארש יש ERA של 5.67 העונה.

לקוואן יש שלושה משחקים מרובים בחמשת המשחקים האחרונים שלו וכל משחק מול המלכות הוא לרוב חיובי. קנזס סיטי אפשרה את הריצות השלישית בכמות הריצות (808) ואת ERA הבול השלישי בגובהה (5.21) בבייסבול העונה. קוואן ומונקאדה הן שתי בחירות זולות יותר ב-MLB DFS המספקות ערך לבניית ההרכב שלך תוך כדי יכולת להרשות לעצמך כמה מהכותבים הטובים ביותר או אולי התחלה חזקה ויקרה להרכבי ה-MLB DFS של יום שלישי. ראה במי עוד אתה צריך לבחור כאן.

כיצד להגדיר את מערכי ה-MLB DFS שלך ל-19 בספטמבר, 2023

מקלור גם מכוון לשחקן לא מוערך שיתפוצץ במספרים ביום שלישי. רוב הסיכויים שהוא יחזיר זכיות בטורניר, ובמחיר שלא ישבור את הכיס. אתה יכול פשוט לראות מי זה כאן.

אז מהן הבחירות הטובות ביותר ב-MLB DFS ליום שלישי? בקר ב-SportsLine עכשיו כדי לראות את מאגר השחקנים המלא של מיליונר DFS מייק מקלור ואת הבחירות ל-FanDuel ו-DraftKings להרוויח כסף בגדול על MLB DFS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *