תיאוריית המעריצים של פוקימון סקרלט וויולט מציעה ש-Teal Mask DLC מבשר אגדה חדשה

תיאוריית המעריצים של פוקימון סקרלט וויולט מציעה ש-Teal Mask DLC מבשר אגדה חדשה

עיקרי הדברים

  • על פי תיאוריית מעריצים, ה-Pokémon Scarlet ו-Violet’s Teal Mask DLC יכולים לרמוז על פוקימון אגדי עתידי.
  • התיאוריה מציעה שפרטי הרקע של ה-DLC וההתייחסויות לאגדה יפנית מצביעים על יצור אגדי “דמוי אפרסק”.
  • למרות שהמעריצים צריכים להבחין, זה לא נדיר ש-The Pokemon Company מציגה Legendaries חדשים ללא אזהרה רבה, כך שעוד אחד ב-Scarlet וסגול אפשרי.


סרטון המשחק של היום

גלול כדי להמשיך עם התוכן

א פוקימון Fan העלה השערה שפרטי רקע שונים מפוזרים לאורכו ארגמן וסגול Teal Mask DLC הם למעשה רמזים לאגדה עתידית. הראשון מבין שני הגלים של פוקימון סקרלט וויולט ה-DLC עדיין חדש יחסית, אבל המעריצים כבר מעבירים את התוכן החדש ודנים בתיאוריות שונות לגבי השחרור הקרוב של Indigo Disk – החלק השני של ההרחבה, שאמור לצאת לפני סוף השנה.

The Teal Mask העניקה למעריצים שעות של תוכן סיפור, מפה שנייה לחקור, ופוקדקס אזורי נוסף המכיל 100 פוקימונים חדשים וחוזרים ארגמן וסגול. יש גם מיני-משחקים, משימות צד ופוקימונים אגדיים שטרם נראו לתפוס. אמנם יש הרבה מה לעשות ב-The Teal Mask DLC, אבל זה אולי פרטי הרקע שמכילים את ההכרזה הפוטנציאלית הגדולה ביותר של המשחק.

קשורים: פוקימון סקרלט וויולט חושפים את תאריכי הפשיטה של ​​טרה 5 כוכבים ופוקימון הבא

לפי תיאוריית מעריצים פוקימון סקרלט וויולט מתגרה באגדה חדשה ב-Teal Mask DLC שיצא לאחרונה. משתמש Reddit kuromitsuame מצא את התיאוריה, שהופיעה לראשונה בפורום יפני, ולאחר מכן לקחה את החופש לפרפרזה באנגלית. בעיקרו של דבר, התיאורטיקן המקורי מאמין שחברת פוקימון רומזת על יצור אגדי “דמוי אפרסק”. הם מבססים את התיאוריה הזו על מספר פרטי רקע מוסתרים ברחבי ה-DLC, כמו גם אגדה יפנית.

הידע מאחורי זה פוקימון סקרלט וויולט“s Loyal Three” מגיע מהמיתוס העממי היפני Momotaro, שפירושו “ילד אפרסק” באנגלית. שלושת הנאמנים, שכולם עושים את הופעת הבכורה שלהם ב-The Teal Mask DLC, כל אחד בהשראת חיות שונות שמלוות את גיבור הסיפור, אבל המשחק לא הכיל אף פוקימון המייצג את הילד. המעריץ בעל התובנה חושד שהאגדה האחרונה יכולה להיות בהשראת מומוטארו עצמו. יש גם פרטים נלווים כמו הקמעות דמויי האפרסק שהוצבו בחנות המכולת של Mossui Town, כמו גם סיפור האנימציה של שלושת הנאמנים, אולי מרמז שחשיפה קרובה.

למרות שכיף לשער את התיאוריה, המעריצים צריכים להיות בעלי אבחנה. כמובן, זה נכון ש-The Pokemon Company ו-Game Freak אוהבים להקניט הכרזות מראש, אבל בהחלט ייתכן שתצפיות האפרסק האלה הן פחות או יותר רק הנהנים לסיפור שהיווה השראה להרחבה. ומכיוון שדיסק האינדיגו כבר מציג פוקימון אגדי חדש, זה נראה לא סביר ארגמן וסגול יציג אחר.

עם זאת, כאשר חברת פוקימון משחררת כל הזמן מפלצות אגדיות ומיתולוגיות חדשות, זה בהחלט לא יהיה במקום להציג מפלצת נוספת ללא אזהרה רבה. Game Freak היה מלא בהפתעות לאחרונה; החברה אפילו הוסיפה לזה צעד מבריק פוקימון זִכָּיוֹן. אנו מקווים שלמפתחים יהיו עוד כמה הפתעות בשרוולים עם השחרור הקרוב של מסכת האינדיגו בהמשך השנה.

פוקימון סקרלט וויולט זמינים כעת עבור Switch.

עוד: שחקני Pokémon Scarlet ו- Purple לא ירצו לפספס פרס ייחודי לעקירת Ogre Displacement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *