“מורדי מלחמת הכוכבים Retcon של Ahsoka פרק 2 אושר על ידי Lucasfilm”

“מורדי מלחמת הכוכבים Retcon של Ahsoka פרק 2 אושר על ידי Lucasfilm”

עיקרי הדברים

  • מלחמת הכוכבים: אהסוקה מאשרת חזרה לרגע אהוב של מלחמת הכוכבים, תוך שהוא מקנון בטעות בהצהרה האחרונה של הסדרה.
  • לספין-אוף לייב אקשן יש קשר חזק למורדי מלחמת הכוכבים והפרק האחרון משחזר סצנות מפתח מסדרת האנימציה.
  • השינויים הקטנים בסצנה עוררו ויכוחים בקרב מעריצים, אך אין להם השפעה משמעותית על הסיפור הכולל של אחסוקה.


סרטון המשחק של היום

גלול כדי להמשיך עם התוכן

כפי ש מלחמת הכוכבים: אחסוקה ממשיכה את הפעלת העונה הראשונה המוצלחת שלה בדיסני פלוס, חידוש לכאורה לסמל מלחמת כוכבים הרגע הזה אושר והוכרז בטעות על ידי לוקאספילם.

בזמן מלחמת כוכבים: אחסוקה הוא ספין אוף של מופעי הלייב אקשן המנדלוריאן ו ספר בובה פט, היכן שדמות הכותרת הופיעה לראשונה בלייב אקשן, לסדרה יש קשר הרבה יותר משמעותי אליה מורדי מלחמת הכוכבים, כפי שאישר השואוראן דייב פילוני. מורדיםסרט המשך לסדרת האנימציה הפופולרית מלחמת הכוכבים: מלחמת השיבוטים, מהווה את הבסיס לחלק גדול ממנו אחסוקה נחקר, עם מופע הלייב-אקשן שנערך לאחר נפילת האימפריה הגלקטית הראשונה, אותה ליהקו המורדים נאבקו לערער ולהפיל בסופו של דבר.

קשורים: מלחמת הכוכבים: פרטי כוכב Ahsoka שברון לב בגלל החדשות על מותו של ריי סטיבנסון

בנוסף להמשך הסיפור של מורדים, מלחמת הכוכבים: אחסוקה גם העניק למעריצים כמה שחזורים מרהיבים של סצנות מפתח ואלמנטים מעניינים מסדרת האנימציה, כולל שינוי שהוכרז כעת כקאנון. בפרק השני של אחסוקההיא הבכורה בת 2 פרקים שהצליחה המנדלוריאן בדירוג עונה 3, סבין רן מתבוננת בציור קיר המתאר את עצמה ואת בני בריתה לפני שהיא עושה את דרכה לאחסוקה כשהשניים מתחילים בחיפוש אחר עזרא ברידג’ר. בעוד שהסצנה היא בדרך כלל בילוי מוצלח, שינויים קטנים הובילו חלק לתהות אם זו באמת אותה סצנה. ובכן, פקיד מלחמת כוכבים הפוסט הבהיר את העניין, ותיאר את הרגע כ”מוכר למעריצי ‘מורדי מלחמת הכוכבים’, עם כמה שחזורים מדויקים למסך של האפילוג של סדרת האנימציה”.

מורדי מלחמת הכוכבים Ahsoka ציור קיר Sabine Wren Natasha Liu Bordizzo

בעוד שני השינויים הגדולים נעשו בין סדרת האנימציה לסדרת הלייב אקשן (רן מסרבת לחבוש את הקסדה המנדלורית שלה ובסדרת הלייב אקשן יש כמה מילים עם אחסוקה לפני שהם עוזבים), הם מוסיפים רצינות ואת הלב. רגשות שהסצנה מביאה, נותנת משמעות עמוקה יותר לכל שינוי שנעשה. ההצהרה האחרונה בנושא מלחמת כוכבים האתר מציף את הקאנון עם האירועים שהשתנו מעט, ומיישב את המחלוקת על אופי השינויים אחת ולתמיד, אשר נתקלת ברמות שונות של קבלה בקרב המעריצים. עם זאת, מדובר בבעיה מינורית ומשפיעה רק על מי שמבין בה אחסוקה שואב מהצפייה מורדי מלחמת הכוכבים.

בעוד שלשינויים בסצנה אין השפעה ברורה, להחלטה לשנות סצנה איקונית כזו אפילו במעט (שזה בסופו של דבר זהה למערכה האחרונה של). מורדים) מתוך תוכנית שעד כה הייתה מכתב אהבה כל כך למעריצי סדרת האנימציה הקודמת שהיא באה לפעמים על חשבון קבלת הפנים של מעריצים חדשים יותר שרוצים לקחת חלק אחסוקה. למרבה המזל, האישור והשלכותיו נבלעו על ידי העניין הגובר במהירות בדמויות ובאירועים של הסדרה עצמה, שמתקדמת במהירות בדרכה הסיפורית.

ה מלחמת כוכבים הזיכיון ממשיך להתקדם לעבר אופקים חדשים בדיסני פלוס ומבטיח משהו חזק למעריצים אחסוקההפרקים הנותרים של. לא ברור מה יש ל-showrunners, אבל התוכנית בהחלט תישאר נאמנה לשורשים שלה גם כשהיא מותירה את חותמה על הזיכיון.

מלחמת הכוכבים: אחסוקה זמין כעת להזרמה בדיסני פלוס.

עוד: מלחמת הכוכבים: האם הפסיכומטריה של אחסוקה חזקה יותר מזו של יודה?

מקור: מלחמת הכוכבים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *